Zaproszenie na Marketing Festival w Brnie #mktfest

Uczę się czeskiego! Dostałem zaproszenie do objęcia patronatem ciekawej imprezy na rynku konferencji marketingowych w Europie – Marketing Festival w Brnie 26-28 listopada 2015r. To wydarzenie, na które wybierałem się od dłuższego czasu, ze względu na dobre opinie, które do mnie docierały. Bardzo interesują mnie doświadczenia naszych czeskich przyjaciół związanych z rozwojem marketingu i na ile są podobne do naszych.

Marketing Festival BrnoKonferencja w Brnie (tegoroczna będzie trzecią edycją) przyciągnęła w ubiegłym roku 1.200 uczestników, z czego 60% z Czech, ze 20% Słowacji i 20% z innych krajów UE.  45% klientów reprezentuje agencje i freelancerów, 55% to marketerzy. Zdecydowanie powinienem zacząć uczyć się czeskiego. W tym roku jednym z prelegentów będzie Marty Neumeier, autor książki ‚The brand Gap’ , Guru PPC – Larry Kim, Daniel Waisberg – uznany analityk londyńskiego oddziału Google.

Czescy koledzy zapowiadają, że tegoroczny Marketing Festival ma być wyjątkowy. Pierwszych ośmiu prelegentów pochodzi z Europy, USA i Azji. Czterodniowy program konferencji marketingowej będzie koncentrował się szczególnie na specjalistach ds. marketingu cyfrowego nie omijając jednak tematyki reklamy tradycyjnej. W zakresie marketingu internetowego zostaną poruszone kwestie analityki internetowej, SEO PPC, reklamy i sieci społecznościowych. Głównym punktem programu będzie wykład eksperta PPC Larry’ego Kima, który znajduje się na liście Forbesa – 10 najbardziej wpływowych ludzi marketingu Internetowego. Kreatywni artyści i zwolennicy reklamy tradycyjnej z pewnością docenią tematy skoncentrowane na budowaniu wizerunku marki i psychologii. Marty Neumeier, pomysłodawca-wizjoner, który asystował przy narodzinach wielu produktów firmy Apple i Hewlett–Packard, zaprezentuje zupełnie nową perspektywę spojrzenia na wzajemne zależności między strategiami, designem i budowaniem wizerunku marki.

Podczas Marketing  Festival na scenie pojawi się 16 prelegentów. W ciągu czterodniowej konferencji uczestnicy będą mieli do wyboru nie tylko standardowe wykłady, ale również 20 warsztatów i 10 starannie dobranych case’ów. Sprzedaż biletów rozpoczyna się 21 kwietnia 2015 roku o 10.00 na oficjalnej stronie konferencji. Cena pierwszych 300 biletów to 5,990 kc (bez vat). Każdy bilet zapewnia nielimitowany dostęp do wszystkich wykładów oraz imprez towarzyszących, dostęp do archiwum video, cateringu, tłumaczenia symultanicznego wykładów i pozwala na zapisy na warsztaty.

Jindřich Fáborský – organizator festiwalu: „Naszym celem w Brnie jest zaprezentowanie zupełnie nowych tematów w innowacyjnych ujęciach – nie dziwi zatem, że w tym roku przygotowanie treści festiwalu wymagało setek godzin pracy i inwestycji rzędu 2 milionów koron.”

Pod względem liczby uczestników, treści i opinii Marketing Festival jest jedną z najbardziej prestiżowych konferencji dotyczących marketingu cyfrowego w Europie. Ta specjalistyczna kilkudniowa konferencja została zorganizowana po raz pierwszy w 2013 przez Jindřicha Fáborský’ego w celu podniesienia jakości i poprawy ogólnego podejścia do klientów i konferencji nie tylko w Czechach, ale również w krajach sąsiadujących.

Festiwal zawdzięcza swój sukces przede wszystkim ścisłej współpracy jego organizatorów i ekspertów zagranicznych, którzy przygotowują prezentacje zwykle już kilka miesięcy wcześniej. Rezultatem tego jest konferencja poruszająca tematy zupełnie unikalne w swoich dyscyplinach (nawet na poziomie międzynarodowym). Większość wystąpień jest skierowana do specjalistów SEO, reklamy PPC, analityki internetowej i innych dyscyplin w świecie marketingu cyfrowego.

marketingfestival

 

 

Strona Marketing Festival

http://www.marketingfestival.cz/en

#mktfest

Social media:

Linkedin      Twitter      Facebook 

Tutaj można poczytać opinie polskich internautów:

http://jarekm.pl/marketing-festival-2014-relacja-i-opinie-uczestnikow/

http://seoway.pl/marketing-festival-2014-oczami-naszych-seowcow/

http://dariuszjurek.pl/how-to-indentify-and-get-rid-of-your-most-dangerous-links-z-julie-joyce-z-linkfish-com/

http://www.blog.go3.pl/see-think-do-care-co-komunikowac-uzytkownikowi-w-zaleznosci-od-fazy-w-jakiej-sie-znajduje/

http://www.silesiasem.pl/marketing-festiwal-2014-niepowtarzalna-konferencja-marketingu-internetowego

http://critical.pl/marketing-festival-warto-zarezerwowac-swoj-czas-rok/

http://marketerplus.pl/teksty/nasze-patronaty/marketing-festival-faktycznie-swiatowej-klasy-impreza-digital-marketingowa-tytuluja-organizatorzy/

Reklamy

6 uwag do wpisu “Zaproszenie na Marketing Festival w Brnie #mktfest

  1. Bardzo dobry artykuł o bardzo dobrym wydarzeniu, moim zdaniem powinno być takich więcej, bo to świetne przedsięwzięcia. A co twojego bloga, to jest on po prostu fantastyczny, można się tu wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć i poczytać naprawdę bardzo merytoryczne i wartościowe wpisy. Naprawdę genialny z ciebie bloger.

  2. Twoj blog jest naprawdę swietny 🙂 Dawno się tak dobrze nie bawiłem jak wtedy, gdy czytałem wszystkie Twoje wpisy 🙂 Kocham wrecz te Twoje wpisy, ten Twoj kunszt, język 🙂 Naprawde masz wielki talent pismienniczy 🙂 Pozdrawiam serdecznie w ten chłodny, zimowy wieczór 🙂 Pozdrawiam Cię serdecznie, 😉

  3. Jestes swietnym blogerem, Twoje teksty są naprawdę dobre 🙂 To muszę Ci przyznac, nie wiem czy już Ci to ktos wczesniej mowil, ale naprawdę musisz zaczac pisac zawodowo 🙂 Na pewno czekałaby Cię naprawdę wielka kariera oraz niemałe pieniazki 🙂 Pomysl o tym, ponieważ naprawdę masz talent i czuc w Twoich tekstach pasje do pisania 🙂

  4. Interesująca konferencja się zapowiada. A mnie ciekawi, czy na takie konwerencje są jakieś specjalne zaproszenia, zapisy, czy może zgłoszenia? Czy osoba praktycznie spoza branży może uczestniczyć w takim wydarzeniu? Jestem barzo ciekawa, bo prelekcje wydają się interesujące, będę akurat w pobliżu i nie wiem, czy będzie można w nich wziąć udział, czy to niemożliwe dla „obcych”?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s