Jak radzić sobie z hejterami? Jacek Kotarbiński o swojej nowej książce #hejtolandia

Jacka przedstawiać nie trzeba – jego książka pt. „Sztuka rynkologii” dla wielu stała się obowiązkowym elementem domowej biblioteczki, a felietony w HARVARD BUSINESS REVIEW, MARKETER+ czy wpisy na blogu  zawsze niosą ze sobą dawkę konkretnej wiedzy. Na warsztatach przed imprezą „Blog Roku” prowadził panel o hejterstwie. Tam usłyszałem o planowanej książce i postanowiłem „pociągnąć temat”.

Jakub Biel: Krążą plotki, że piszesz książkę o hejerstwie. Co Cię skłoniło do właśnie tej tematyki? Nie widziałem, żeby ktokolwiek atakował właśnie Ciebie.

Jacek Kotarbiński: Zaraz tam plotki. Sama prawda 🙂 Tak, piszę książkę o hejcie, zbieram materiały, a wszystkich zainteresowanych zapraszam do śledzenia hashtaga #hejtolandia. Co mnie skłoniło? Przyglądam się temu zjawisku od pewnego czasu, interesuje mnie bowiem to jak zmienia się świat mediów elektronicznych, w jaki sposób wpływa na nasze postawy, zachowania, decyzje. Dziś każdy w jednej chwili może stać się nadawcą i łatwo walczyć o „rząd dusz”, a takiego zjawiska jeszcze w historii cywilizacji nie było. Żyjemy w ciekawych czasach. Hejt stał się swoistym procederem społecznym, chciałbym spróbować określić jego skalę, wpływ jaki ma na nasze codzienne życie, czy warto z nim walczyć, a jeśli tak, to w jaki sposób. Chciałbym też pokazać ludzi, który mieli czy mają z hejtem do czynienia, zapytać jak sobie z nim radzą i czy wpływa na ich pracę czy życie.

CZYTAJ DALEJ >>>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s